Polski psycholog w UK sposobem na bolączki imigrantów

Jeżeli szukasz pomocy polskiego psychologa UK, skieruj się na psychoterapia-uk.pl.

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy z chęcią zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną powodu Brexitu zjawisko emigracji wyhamowało, lecz ciągle nie brak ludzi skorych do zatrudnienia się bądź rozpoczęcia nauki właśnie w UK. Niestety pobyt w Wielkiej Brytanii wywołuje szereg problemów, z którymi ciężko jest się uporać bez dodatkowego wsparcia specjalisty bardzo.

Polski psycholog w UK – z jakimi utrapieniami się upora?

Pobyt na emigracji i mająca z tym związek rozłąka z rodziną, jak również zatrudnienie w obcym kraju, mogą generować wiele komplikacji, którym bardzo trudno jest podołać. Rozłąka z bliskimi nierzadko wywołuje ogromną sytuację stresową. Ponadto nieraz dochodzą także trudności z otrzymaniem pracy czy integracją ze współpracownikami. Nieznajomość języka, która ciągle jest na porządku dziennym, sprawia, iż w krótkim czasie dochodzi do odcięcia się od znajomych , z którymi się pracuje. A od tego już tylko niewielki krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju lub nasilenia zachowań agresywnych. Odruchy tego rodzaju naprawdę trudno jest poskromić bez wsparcia psychologicznego. W związku z tym nie należy obawiać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najlepszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej wizyty?

Każda rozmowa z psychologiem odbywa się w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba bać się, że informacje , które przekazano podczas wizyty zostaną powierzone komuś innemu. Na psychologu ciąży bowiem obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie trzeba ukrywać problemów i słabości – jego zadaniem jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresem, a także pomaga identyfikować sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Konsultacja odbywa się w języku polskim, dzięki czemu odbywa się sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie powinna się bowiem martwić się tym, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo pojmie to, co mówi do niej psycholog.

Dane teleadresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339