Supermarket czy sklep z winem? Gdzie kupować ten alkohol?

Szukasz sklepu z winem online? Koniecznie powinieneś odwiedzić tutaj.

Wino to nieodzowny kompan eleganckich obiadów, przyjęć okolicznościowych oraz ważnych wydarzeń. Jest tyle jego typów, ile odmian winorośli, z których się je wytwarza, a gama aromatów, smaków i różnica cen między poszczególnymi rocznikami oraz gatunkami jest bodaj największa pośród świata trunków alkoholowych.

Poszukujesz wina o nietuzinkowym aromacie? Zrób zakupy w sklepie z winem!

Wybierając wino dla siebie lub szykując ważną uroczystość przeważnie sięgamy po trunki sprzedawane w najbliższym markecie. Dostaniemy tam popularne wina w przystępnej cenie, jednak z rzadka oferowane są tam trunków o unikatowym smaku. Dodatkowo nierzadko podczas zakupów jesteśmy zmuszeni opierać się tylko o dane z etykiety, bowiem personel sklepu przeważnie nie dysponuje należytą wiedzą, aby pomóc w wyborze najlepszej butelki. Osoby, które chcą perfekcyjnie dobrać wino pod planowany posiłek bądź które poszukują nowych, ciekawych gatunków wina, powinni zatem zaufać doświadczeniu i pasji pracowników sklepów zajmujących się przede wszystkim sprzedażą wina.

Sklep Winnica z Krakowa – co jaki oferuje asortyment?

Krakowski sklep z winem Winnica posiada w sprzedaży nie tylko pieczołowicie wyselekcjonowane wino z całego świata (np. z Włoch czy z Portugalii, ale także cydry, wina wzmacniane okowitą i miody pitne oraz ręcznie produkowane tabliczki czekolady. W asortymencie sklepu znajdują się również wina Bag in Box w opakowaniach do nawet 10 litrów, które świetnie nadają się na imprezy z pokaźną ilością gości i których plusem jest dobry stosunek jego kosztu do jakości oraz objętości trunku. Krakowska Winnica sama importuje wina, zatem dostępne są tu alkohole nieczęsto spotykane na krajowym rynku. Winnica organizuje też szkolenia oraz degustacje, a na szczególne zlecenie wyszukuje i ściąga do Polski idealne na podarunek wina rocznikowe. Na stronie sklepu można nabyć wino online, a także skorzystać z niecodziennej usługi “Poczty winiarskiej” na terenie Krakowa i okolic, która polega na przesłaniu solenizantowi prezentu z winem.

Dane teleadresowe:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]