Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

słoik z kranikiem, słój z kranikiem

Od wielu lat trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też przygotowywanych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i trunków. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się ponadto duże Słoiki z kranikiem, które znajdują sporo zastosowań. Jak możemy je zastosować? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do napojów

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, że doskonale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – takich jak nalewki i likiery. Słoiki mają duże pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez konieczności korzystania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem wspaniale prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on regularnie stosowany do serwowania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem znakomicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania soków, oranżad, lemoniad oraz kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego atutem jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]