Ozdobne okiennice shutters – alternatywa dla żaluzji

Jeśli chcesz kupić shuttersy w oknach, koniecznie odwiedź tę stronę.

Urządzając dom, sporadycznie poświęca się zbyt wiele uwagi oknom. Zazwyczaj decyzja pada na tradycyjne rozwiązanie, czyli zasłony oraz firany, które nieraz łączone są z roletami. Jednakże jest jeszcze jedno budujące sobie grono zwolenników rozwiązanie – okiennice ozdobnea więc shuttersy.

Okiennice dekoracyjne shutters – nowość w europejskich domach

Główną właściwością shuttersów (czy też w spolszczonym zapisie – szutersów) jest to, iż lamele zamontowane na tego rodzaju okiennicach ozdobnych są ruchome, a więc można ustawiać je pod przeróżnymi kątami, w zależności od potrzeb lokatorów. Producenci wytwarzają je z płyt MDF, polichlorku winylu (PCV), a także z listw drewnianych. Shuttersy instaluje się przede wszystkim na oknach, aczkolwiek jednakowo dobrze sprawdzają się na drzwiach czy w szafach. Okiennice ozdobne shutters to wprawdzie dodatek na okna, który w w Europie domach widuje się jeszcze sporadycznie, ale większość na pewno przyjrzała się im na ekranie telewizora bądź w kinie, gdyż tego rodzaju okiennice są często wykorzystywane na terenach z gorącym klimatem, czyli w Afryce Południowej oraz w Australii.

Shuttersy nadają pomieszczeniom bardzo ciekawy wygląd

Shuttersy to okiennice ozdobne które nie tylko rewelacyjnie się prezentują, lecz mają też praktyczne funkcje. Za ich pomocą można regulować użycie padającego światła: w upalne miesiące ograniczać kumulowanie się nadmiaru ciepła we wnętrzach, a zimą – zapobiegać jego stracie. Okiennice wewnętrzne pasują do rozmaitych stylów aranżacyjnych i można założyć je na większości ram okiennych. Produkuje i instaluje się je na zlecenie, co skutkuje tym, że są zdecydowanie kosztowniejszym rozwiązaniem niż na przykład rolety. Shuttersy jednakże przydają wnętrzom nader gustowny wygląd, przez co wpływają na podwyższenie wartości posesji. Warto również podkreślić, że shuttersy są regulowane bez użycia żyłek, co rodzice dzieci czy właściciele zwierząt, które mogłyby wplątać się dyndające linki, uznają z pewnością za duży plus.

Dane teleadresowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]