Oferta dla producentów żywności – sprzedaż butelek i słoików szklanych w hurcie

Jeśli chcesz kupić słoiki hurt, koniecznie odwiedź ten adres.

Produkcja żywności jest gałęzią gospodarki, która dopóki będzie istnieć ludzkość nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, że przeważającą częścią rynku wyrobów spożywczych rządzą gigantyczne koncerny, jest to jednocześnie branża, w której znakomicie radzą sobie niewielkie podmioty, o ile trafią do odbiorcy ze swoim ekologicznym, pysznym albo unikalnym produktem. Przeznaczone na handel pożywienie musi być zapakowane tak, żeby wyrób długo pozostał zdatny do spożycia, a więc np. w szklane słoiczki oraz butelki. Plusem tego typu opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że poddać je recyklingowi.

Butelki oraz słoiki w hurcie najlepiej od rodzimego dystrybutora

Jasne jest, że oferty od dostawców kierowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się dużo ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest małym zakładem produkującym takie artykuły, jak przykładowo oliwę, piwo lub konfitury, będzie zużywać rocznie nie kilkudziesięciu pojemników ze szkła, ale ilości znacznie przewyższające liczbę kilku tysięcy. Zakup butelek oraz słoików w hurcie jest zatem dla niego jednocześnie formą optymalizacji wydatków, gdyż zamawiając towar na palety przeważnie można oczekiwać znacznego rabatu od hurtownika, ale też oszczędnością czasu transportu, wszak jedną dostawą można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na kilka miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup pojemników szklanych jeszcze bardziej zmniejszy się, gdy zamówimy je u polskiego hurtownika butelek oraz słoików. Tym sposobem także dostanie je dużo szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – butelki, słoje i dodatkowe akcesoria w setkach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła oferują różnego kształtu i objętości słoiczki oraz butelki ze szkła doskonałe do rozlewania soków, wina lub piwa. Transportowane są one do zamawiającego na paletach zdolnych pomieścić – w zależności od rozmiaru opakowań – po 400, 1400, a nawet 2700 sztuk wybranego produktu. Przedsiębiorstwa posiadające własne auta dostawcze mogą również odebrać nabyty towar osobiście ze składu hurtowni. Razem z słoiczkami i butelkami w hurcie można również kupić większą ilość innych potrzebnych elementów, jak korki, kapsle lub nakrętki dopasowane do wybranego typu opakowania.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]