Niezbędnik restauratora – serwetki gastronomiczne

Zamów serwetki gastronomiczne.

Serwetki papierowe to materiały higieniczne, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdej herbaciarni, baru czy dowolnego lokalu podającego posiłki. Jakie typy serwetek są zwykle wybierane? Co powinno się mieć na uwadze podczas zakupu tego produktu?

Serwetki gastronomiczne – gdzie znajdą zastosowanie

Serwetki papierowe są używane w rozmaitego rodzaju lokalach gastronomicznych – od restauracji, przez pizzerie, uniwersyteckie i szkolne stołówki, domy weselne, herbaciarnie, aż po puby. Te artykuły higieniczne jednokrotnego użycia są doskonałym zamiennikiem standardowych serwetek wyprodukowanych z materiału, a jednocześnie pozwalają oszczędzić na kosztach składowania i ich czyszczenia. Na rynku obecne są wszelkiego typu serwetki papierowe – jednowarstwowe serwetki do dozowników przeznaczone do restauracji samoobsługowych oraz mocne 2-warstwowe serwetki z włókniny, które nie rozrywają się w trakcie używania, przez co wspaniale spełniają swoją funkcję.

Serwetki papierowe – ogranicz ilość wytwarzanych odpadów

Chcesz zaopatrzyć swoją kawiarnię w mocne serwetki papierowe? Rozważ kupno tych, które są dozowane po jednej sztuce. Umożliwia to uzyskanie znacznych oszczędności, ograniczając jednocześnie ilość wytwarzanych śmieci. Często wykorzystywane są również dekoracyjne serwetki papierowe, dostępne w rozmaitych kolorach do wyboru – są one wytwarzane dla lokali, w których niezmiernie ważne jest zachowanie najlepszego wrażenia. Na specjalną uwagę zasługują papierowe serwetki marki Tork wyróżniające się wyjątkową absorpcją wilgoci i trwałością. Artykuły te można zakupić zarówno w wersji do tradycyjnych dyspenserów na stolik (horyzontalnych oraz wertykalnych), jak i dyspenserów na bar lub do zabudowy.

Dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]