Mydło antybakteryjne – w płynie i w piance

Dowiedz się więcej o mydle antybakteryjnym na verdeavis.pl/higiena/mydlo-w-plynie.html.

Mydło dezynfekujące eliminuje z powierzchni skóry zarazki oraz inne groźne patogeny. Czym powinno cechować się mydło w płynie, by sprostało wymaganiom różnych odbiorców? Gdzie używane są profesjonalne mydła dezynfekujące?

Zastosowanie mydła dezynfekującego

Mydła o właściwościach bakteriobójczych stosowane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale także zamawiane przez zakłady pracy, placówki medyczne czy przemysł spożywczy. W sprzedaży dostępne są różne typy mydeł – produkty w piance, w płynie, z dodatkowymi składnikami odżywczymi, zalecane do mycia włosów, ciała i skóry wrażliwej, mydła w opakowaniach z pompką, a także do aplikowania z bezdotykowych zasobnikówzapewniających najwyższy poziom higieny. Na specjalną uwagę zasługuje mydło w piance będące produktem nadzwyczaj ekonomicznym – pozwala otrzymać aż 2,5 tyś. doz mydła z litrowego pojemnika. Mydło w piance efektywnie myje, dobrze rozprowadza się na skórze i bez problemu opłukuje.

Mydło w płynie dla skóry wrażliwej

Mydła dezynfekujące znajdujące się w ofercie sklepu VerdeAvis są przebadane dermatologicznie i spełniają europejskie normy jakościowe. Artykuły pielęgnacyjne przeznaczone dla osób z delikatną skórą nie mają w składzie substancji zapachowych, barwników i innych czynników alergicznych – można z nich korzystać często, bez strachu o podrażnienia. Część produktów zostało wyróżnionych certyfikatem Ecolabel świadczącym o wysokiej jakości i nadawanym środkom przyjaznym dla środowiska. Mydła dezynfekujące oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w demontowalną pompkę dozującą, co upraszcza ich późniejszą utylizację.

Dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]