Kontenery budowlane – stały element placów budowy

kontenery na gruz, kontenery na złom

Kontenery na odpady pełnią bardzo ważną funkcję podczas prowadzenia robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych pracach. Jakie kontenery stalowe są w sprzedaży? Gdzie można je kupić?

Kontener na odpady budowlane – postaw na wysoką jakość

Na rodzimym rynku produkcją pojemnych i trwałych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty zajmujące się użyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest sporo typów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, pojemniki z plandeką, kontenery otwarte, z pokrywą, muldy asymetryczne i symetryczne oraz wiele innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele rolkowe, hakowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener otwarty lub posiadający pokrywę. Na placach budowy częstokroć wykorzystywane są także kontenery do transportu materiałów sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko rozładować.

Dane teleadresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]