Komfort i bezpieczeństwo domowników – drzwi drewniane od producenta Oknostol

Drzwi wewnętrzne producent. Więcej na www.oknostol.com.pl.

Oknostol to firma, która szczyci się 15-letnią praktyką w wytwarzaniu wszelkiego rodzaju elementów stolarki drzwiowej i okiennej. Okres obecności na rynku sprawiło, że jej fachowcy zapewniają klientom najwyższą jakość sporządzanych produktów i usług. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol charakteryzuje nie tylko ich wysoka ergonomia, ale też ich niezawodność, osiągnięte za pomocą wykorzystania w toku ich wykonywania innowacyjnych technologii. Oprócz okien Oknostol oferuje również drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o świetnych parametrach. Przy opracowaniu, produkcji i montażu elementów stolarki otworowej pracownikom przedsiębiorstwa przyświeca dbałość o osiągnięcie czterech wartości: zadowolenia konsumenta, wysokiej jakości produktów, całkowitego komfortu ich eksploatacji, a także absolutnego bezpieczeństwa.

Oknostol – producent drzwi i okien

Oknostol jako producent okien i drzwi drewnianych charakteryzuje się dużą dbałością o jakość swoich produktów. Oferowane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to doskonały wybór dla klientów, którzy poszukują niecodziennych, ale trwałych i nieprzeciętnie funkcjonalnych produktów. Gwarantują one domownikom najwyższą wygodę – wydajnie tłumią hałasy z zewnątrz i są świetną izolację termiczną, co jest istotne nie tylko zimą, ale także podczas letnich upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle dużą wagę przykłada też do kwestii bezpieczeństwa swoich wyrobów, dlatego wyposaża się je w bardzo dobre systemy utrudniające włamania. Wszystko uzupełnia ich nieprzeciętny, atrakcyjny wygląd. Drzwi drewniane Oknostol produkowane są tylko z surowców wysokiej jakości, wobec tego utrzymują przez wiele lat zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Drzwi drewniane na wymiar – kompleksowa obsługa

Ten wykonujący drzwi wewnętrzne małopolski producent daje się zauważyć też w obszarze obsługi klientów. Wszyscy, którzy zdecydowali się na skorzystanie z usług Oknostol mogą liczyć na nieodpłatne doradztwo przy wyborze stosownego modelu drzwi, jak również pomiar na miejscu, dzięki któremu założenie drzwi przebiegnie bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają zaś sposobność zamówienia drzwi drewnianych wytworzonych zgodnie z ich spersonalizowanym projektem, znakomicie zharmonizowanych ze ściśle sprecyzowanymi wyobrażeniami. Odnosić się to nie tylko sposobu wykończenia ościeżnicy i skrzydła, ale też ich szerokości.

Dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]