Jak wykorzystać baniak na wino?

Dowiedz się więcej o balonie do wina na superbutelki.pl.

Balon na wino to znakomity podarunek dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do składowania trunków domowej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Gąsior na wino – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nietypowy podarunek dla bliskich – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można podarować z okazji urodzin, rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu lub zakończenia studiów. Dwulitrowe zbiorniki na wino to również perfekcyjna dekoracja stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób trunek jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy szczegół balon na wino znakomicie sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki gąsiorom do wina bez problemu przeniesiesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory do wina wykonane są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]