Etykiety na bimber. Jak ciekawie ozdobić domowe trunki

Etykiety na wódkę zamówisz na superbutelki.pl.

Tradycja ofiarowania prezentów na różnorodne okazje znana jest od wieków i od samego jej źródła najczęściej przekazywanym i, nie da się ukryć, jednakowo entuzjastycznie akceptowanym upominków, jest alkohol. Wiele ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać butelki na wesele, urodziny lub Sylwestra. Jak jednak odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy inni zaproszeni przyniosą to samo?

Etykiety butelki – podziękuj gościom weselnym

Na weselach trunki nie tylko są rozstawione na stołach, ale również coraz częściej Państwo Młodzi obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem przy pożegnaniu. Taki upominek jest traktowany jako forma wyrażenia wdzięczności za przyjazd na ceremonię. Jednak taka butelka z wódką może także stać się w ciekawą pamiątką, której znajomi czy rodzina nie wyrzucą nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można uczynić to nabywając etykiety weselne, dodając na nich informację o miejscu i dniu ślubu, imionach Pana i Pani Młodej bądź podziękowanie za obecność. Etykiety na butelki można nabyć w różnych wzorach i odcieniach, wobec tego bez trudu można znaleźć te, które będą odpowiednie do stylu, w którym urządzane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od wyobraźni państwa młodych. Rzecz jasna personalizowane etykiety na bimber i inne napitki wyskokowe można wykorzystać nie tylko podczas ślubu – są idealne na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym bądź wieczorze panieńskim.

Oznaczaj własne przetwory oryginalnymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym napisem można oznaczać flaszki w domowej spiżarni. Jeżeli przetwarzasz swoje wina, nalewki bądź soki, a później dzielisz się nimi ze znajomymi albo rodziną nawet bez okazji, możesz przystroić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę każdej flaszki. Oprócz tego butelki można także oznaczać używając wielokolorowych kapturków termokurczliwych oraz nakrętek.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]