Części do Renault – gdzie je kupić?

Chcesz nabyć części Renault? Wejdź na https://france-car.com.pl/c/269/renault.html.

Auta Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci cenią różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad 5500 modeli Scenic i aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Ogromnym popytem cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono blisko 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często ulegają awarii?

Nabyłeś wyśniony auto i chcesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozmaitych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w bogato zaopatrzonych sklepach online. Można w nich zaopatrzyć się w elementy nadwozia, podwozia, układu chłodzenia i silnika, jak i wiele pozostałych. Z opinii użytkowników wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu skarżą się posiadacze Clio. Analogiczne kłopoty mają osoby, które kupiły Renault Megane, jednakże w tym wypadku awarii ulegają również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części Renault

Regularne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania auta tej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Dane teleadresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]