Chemia przemysłowa – impregnaty i środki czystości

Jeśli chcesz kupić środki higieniczne, odwiedź ten adres.

Żeby zachować porządek – tak w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w mieszkaniu – potrzebne są stosowne sprzęty oraz preparaty. O ile do typowych prac porządkowych na ogół wystarczające będą uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to wiele zadań będzie wymagało wykorzystania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące pozwalają uporać się nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami, gwarantując szybkie sprzątanie i likwidację szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i dystrybutorów chemii profesjonalnej?

Przemysłowe środki czystości – dla ekip sprzątających, jak i klientów indywidualnych

Asortyment profesjonalnych środków czystości skierowany jest zarówno do przedsiębiorstw (głównie ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie firm wytwarzających i sprzedających chemię przemysłową znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy brud z różnorodnych powierzchni – także tych porowatych i tym samym trudnych do dokładnego wyczyszczenia. Są pośród nich środki stworzone z myślą o usuwaniu rzadkich zabrudzeń, m.in. graffiti, ognisk pleśni, kamienia kotłowego czy też tłustych osadów.

Konserwacja powłok dzięki chemii profesjonalnej

Profesjonalne środki czystości umożliwiają również na ochronę oraz pielęgnację powłok szczególnie wystawionych na szkodliwe działanie rozmaitych elementów i wandalizm. Znajdziemy wśród nich impregnaty do elementów wykonanych z drewna, środki chroniące przed graffiti, specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe, jak również środki do osłony metali przed korozją. Warto nadmienić, że powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (między innymi betonu bądź linoleum) i nie tylko chronią je przed brudem, ale także nadają im ładny wygląd.

Dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]