Aromatyczna kawa wysokiej jakości – zamienniki kapsułek A Modo Mio

Jeśli chcesz kupić kapsułki Lavazza A Modo Mio, koniecznie wejdź na cafessima.pl.

Podmiotów przetwarzających kawę jest niezliczona ilość, niemniej jednak Lavazza nieprzerwanie znajduje się na liście tych najbardziej rozpoznawalnych. Mało osób wie, iż historia firmy Lavazza miała swój początek w końcu XIX stulecia w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za równowartość około 20$ kupił mały obiekt handlowy, w którym przetwarzano ziarna kawy oraz przyrządzano ich oryginalne mieszanki. Zdobyły one w mgnieniu oka serca obywateli miasta. Sto lat później marka Lavazza nadal oczarowuje aromatem swoich mieszanek, wyznaczając trendy również w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – bardzo dobra jakość i głęboki smak

Ekspresy do kawy w kapsułkach z kolekcji Lavazza A Modo Mio są obecnie jednymi z najczęściej kupowanych. Używane są one zarówno w domowych kuchniach, jak i w dużych biurach. Z ich pomocą przyrządzanie aromatycznej, apetycznej kawy zajmuje jedynie kilkanaście sekund. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednakże korzystać wyłącznie z kapsułek produkowanych przez tę markę. Aktualnie w sprzedaży kupić można sporo odpowiedników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Często są one tańsze, ale tak samo cechują się głębokim smakiem.

Kto oferuje zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio?

Najwięcej zamienników kapsułek A Modo Mio znajdziemy w asortymencie Italian Coffee, firmy która również wywodzi się z Włoch i specjalizuje się w sprzedaży kaw w kapsułkach do szeregu znanych ekspresów tego rodzaju. Wytwarza ona zarówno napoje kawowe będące niesamowitą kompozycją arabiki (Lussuria), jej połączeniem z robustą (bezkofeinowa Genova Decaffeinato lub Avarizia Delicato), ale również napoje o smaku organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio), kawy z mlekiem (Cortado Macchiato) czy tradycyjnego włoskiego likieru (Sambuca).

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]