Sprzątanie strychów i piwnic. Zleć to profesjonalistom!

Sprawdź, komu zlecić opróżnianie piwnic Kraków.

W prawie każdym domu znajduje się piwnica i strych. Zazwyczaj miejsca te pełnią rolę składzików na przeróżne starocie. Zwykle to, czego nie używamy, wrzucamy albo na strych, albo do piwnicy. Co wtedy, gdy ta zaniedbana powierzchnia domu zacznie być nam potrzebna? Wówczas dobrze jest postawić na pomoc profesjonalnej firmy, która w proponowanej ofercie ma sprzątanie strychów i piwnic.

Sprzątanie strychów i piwnic – co może usunąć firma?

Opróżnianie piwnic i strychów to usługi, które cieszą się rosnącą popularnością. Decydują się na nie osoby, które z rozmaitych powodów muszą posprzątać wielką powierzchnię z zalegających na niej rzeczy. Fachowa firma może wywieźć zarówno ze strychu, jak i z piwnicy dosłownie wszystko. W grę wchodzą nie tylko drobne przedmioty takie, jak niepotrzebne słoiki, ale nawet meble czy niedziałający telewizor. Utylizacja starych mebli, którą oferują firmy działające i w małych i w dużych miastach, to rewelacyjny wybór, jeśli na strychu czy w piwnicy przechowujemy nieużywane szafy, fotele, kanapy, a nawet meblościanki. Wyniesienie ich bez wsparcia i pomocy jest bardzo dużym wyzwaniem. Powinno się wiedzieć, że w wielu wypadkach na terenie mniejszych gmin, takich wielkogabarytowych przedmiotów można pozbyć się tylko 2-4 razy do roku, gdyż zakłady zajmujące się gospodarką odpadami nie prowadzą wywozu takich przedmiotów częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze wykonują fachowe firmy?

Profesjonalne firmy, które zajmują się sprzątaniem strychów i piwnic są w stanie nie tylko wynieść z tych miejsc zalegające w nich odpady oraz nieużywane przedmioty. W ofercie znaleźć można też podstawienie odpowiedniego pojemnika przeznaczonego na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi śmieci, troszcząc się o ich zgodną z obowiązującymi przepisami utylizację. Wszystko odbywa się naprawdę bez żadnych problemów. Co więcej, nie trzeba też przez moment uczestniczyć w całej procedurze! Pracownicy firmy zadbają o to, aby podczas prac wszystko odbyło się prawidłowo.

Dane teleadresowe:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]