Serwis okien wykonuj regularnie

Potrzebujesz zlecić serwis okien PCV? Zajrzyj w to miejsce.

Regularnie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie stracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona doświadczony serwisant? Kiedy warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, rozszczelniane oraz uchylane okna są podatne na różnego rodzaju uszkodzenia i wypaczenia. Na stan okien oraz uszczelek źle działają także warunki atmosferyczne – wahania temperatur, opady czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w nienagannym stanie przez długi czas. O ile proste czynności, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac zaleca się wezwać zawodowca. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują mechanizmy działające z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowany zespół serwisu okien może również przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Czemu należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwala zredukować straty ciepła nawet o 1/3, co przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła. Zawodowiec może też zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez zamontowanie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]