Profesjonalna opieka nad grobami

Zajrzyj w to miejsce jeżeli potrzebujesz zlecić opiekę nad grobami Kraków.

Oblicze pomników zmarłych krewnych jest wyrazem naszego szacunku. Często jednak nie znajdujemy chwili, by się nimi zaopiekować – także, jeśli pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym mieszkamy. Największe problemy zaczynają się natomiast, jeśli naszych najbliższych pochowaliśmy w odległej miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to na szczęście, że groby muszą zostać zaniedbane – świetnym rozwiązaniem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka usługa?

Opieka nad grobami zyskuje popularność

Na opisywaną pomoc stawiają nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo znaleźć także osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często oferują również inne usługi, takie jak zakładanie ławeczek oraz doradztwo przy załatwieniu przedłużenia opłaty oraz poprawienia napisów.

Koszty opieki nad grobami

Stawki, jakie należy zapłacić specjalistom opiekującym się grobami naszych najbliższych są bardzo zróżnicowane. Zależą przede wszystkim od rodzaju usług – gdy zlecamy tylko pojedyncze czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Gdy jednak chcemy, by firma sprzątała nagrobek co miesiąc, powinniśmy liczyć się z kosztem około czterystu złotych rocznie. Pamiętajmy, iż stawki uzależnione są także od wielkości nagrobków, zaś najbardziej kosztowne będzie czyszczenie rodzinnych grobowców.

Dane teleadresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]