Planujesz bankiet lub konferencję? Skorzystaj z usługi cateringu imprezowego

Dalsze informacje o cateringu na imprezę - kliknij tu.

Sezon wakacyjny obfituje w bardzo popularne w ostatnim czasie pikniki firmowe czy imprezy plenerowe, ale tak naprawdę przez cały rok w przeróżnych punktach kraju odbywają się gale, benefisy czy konferencje. Wszystkie te imprezy muszą mieć stosowną oprawę, której obligatoryjnym elementem jest profesjonalnie przyrządzany i podany catering. Idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firmy oferującej kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezy – liczy się profesjonalizm

Zdecydowałeś się już na punkt, w którym zorganizujesz piknik lub zamówiłeś salę na imprezę? Świetnie! Teraz trzeba postarać się o to, żeby uczestnicy imprezy mieli dostęp do apetycznych napojów, przekąsek i ciepłych potraw. Weź pod uwagę, że na czas prestiżowych bankietów nie godzi się postawić stołu z cateringiem gdzieś z boku i oczekiwać, że zaproszeni goście obsłużą się sami. Cała oprawa imprezy jest ważna – odpowiednie rozstawienie stolików, stosowne dekoracje, jak również poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy eventu niewątpliwie będą również pod wrażeniem, jeśli posiłki będą podawać im profesjonalni kelnerzy, a potrawy będą prezentować się na talerzu jak w modnych restauracjach.

Dlaczego opłaca się skorzystać z usług cateringu imprezowego?

Plusem zamówienia oferty cateringu imprezowego jest bezsprzecznie to, że zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przygotuje smaczne dania, ale też kompleksowo zatroszczy się o całą jego oprawę. Zakąski i potrawy będą przywiezione w umówioną lokalizację, ekipa firmy cateringowej ustawi oraz udekoruje stoliki, a później doświadczeni kelnerzy obsłużą obecnych w czasie imprezy. Na życzenie kontrahenta, oraz jeśli umożliwi to wyposażenie wynajętej przestrzeni, kucharze mogą uatrakcyjnić wydarzenie pokazem live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną szansą, żeby prześledzić z bliska jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Trzeba skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa w branży od dłuższego czasu i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnego typu wydarzeń, zarówno tych kameralnych, jak i takich na setki gości. W trakcie ustalania szczegółów zlecenia podpowie ona, które przekąski, potrawy i napoje świetnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]