Organizujesz spotkania biznesowe? Rozważ zamówienie cateringu firmowego

Dalsze informacje o cateringu firmowym.

Szkolenie, ważne negocjacje biznesowe lub sympozjum – każda poważna firma na pewno pewnego dnia stanie przed nieodzownością zaplanowania takiego wydarzenia. Wiąże się to z przeróżnymi zadaniami, które przeważnie nie wchodzą w zakres obowiązków wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak m.in. przygotowanie napojów i posiłków dla jego zaproszonych gości. Jeżeli na planowanym spotkaniu może pojawić się wiele osób, opłaca się skorzystać z oferty cateringu biurowego.

Przekąski bez niebezpieczeństwa zabrudzenia rąk – o cateringu firmowym

Warsztaty i konferencje biznesowe to wydarzenia, które przeciętnie trwają po 5-7 godzin, często nawet przez 2-3 kolejnych dni. Ich partycypanci odbierają ścisły program wykładów, pomiędzy którymi wyznaczone są na ogół trzy niedługie przerwy, w trakcie których nie da się zjeść pełnego posiłku w najbliższej kafeterii. Dlatego niezbędne jest zagwarantowanie gościom napojów oraz niedużych przekąsek, które mogą w mgnieniu oka zjeść w czasie przerwy, a o ile organizator zezwoli, nawet wziąć ze sobą na salę, w której trwa szkolenie. Podmioty oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stolika z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, a także z małymi przekąskami, które można skonsumować bez ryzyka pobrudzenia dłoni czy koszuli. Oferta cateringu firmowego obejmuje też udostępnienie urządzeń do przygotowania napojów gorących.

Urządzasz warsztaty? Pamiętaj o przerwie kawowej!

Przerwy kawowe są niezwykle potrzebne, dają wszak uczestnikom czas na odprężenie się po kilku godzinach wytężonego skupienia. Co więcej jest to również możliwość rozmowy z innymi gośćmi i przedyskutowania w luźniejszej atmosferze tematów poruszanych na spotkaniu. Urządzenie z herbatą i różnymi napojami, który działa na stołówkach firm, nie ma szans dorównać profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ekskluzywnych konferencji bądź płatnych szkoleń nie powinni wszak pić z tekturowych pojemniczków, jedząc samodzielnie przyszykowane czy też zakupione po drodze w na stacji benzynowej kanapki. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podkreśli więc rangę szkolenia i jednocześnie pokaże, iż jego organizator zatroszczył się też o wygodę uczestników.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]