Na co zwrócić uwagę poszukując miejsca na wesele?

Szukasz szczegółowych wiadomości o sali na przyjęcie weselne w Krakowie? Świetnie trafiłeś! Zajrzyj na palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ślub i odbywające się po nim wesele to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary i zaproszeni goście będę mówić przez wiele kolejnych miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeśli państwo młodzi zdecydują się na urządzenie przyjęcia dla ogromnej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, które przed nimi się pojawi, jest zarezerwowanie najlepszego domu weselnego, w którym uczestnicy spędzą ten ważny wieczór w wygodnych warunkach.

Sala na wesele – postaw na kompleksową obsługę

Szukając lokalu na wesele para młoda powinna rozważyć kilka znaczących czynników. Na wstępie musi znać liczbę zaproszonych znajomych i krewnych, żeby mieć pewność, iż w wybranym domu weselnym bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest także, aby mieli salę taneczną. Oprócz tego narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od miejsca zawarcia ślubu położony jest dom weselny oraz czy droga do niego będzie łatwa. Jeżeli na przyjęcie weselne zaproszona jest rodzina i znajomi z dalekich krańców Polski, trzeba szukać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Następną kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, innymi słowy zamówienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego, przystrojenie sali i ułożenie menu. Takie zadania mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą pomoc w zakresie kompleksowej organizacji wesela.

Sale weselne w Balicach – przyjęcie z olśniewającą oprawą

Narzeczeni z małopolski, w szczególności z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą zaplanować wesele w nadzwyczaj malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach biesiady weselne wyprawia się od dziesięcioleci, a każde z nich zyskuje porywającą oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi podjąć ok. 130 osób. Przyjęcie może zostać zorganizowane także w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim zdoła bez problemu 350 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, że umiejscowiony jest zaledwie 12 km od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę hotelową. Dojazd orszaku ślubnego po ceremonii do Pałacu nie będzie zwykle trwać dłużej niż 40 minut.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]