Monitoring, ubezpieczenie, ochrona – zalety parkingu przy lotnisku

tani parking Balice, parking przy Balicach

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. Jeśli wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego samochodu, pojawi się pytanie: gdzie go zaparkować na czas naszego wyjazdu?

Długoterminowy parking przy lotnisku – zostaw auto pod dobrą opieką

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o dowiezienie na lotnisko, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu dużych lotnisk, przykładowo w podkrakowskich Balicach, powstały długoterminowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem można postawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszego samochodu pilnuje wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione samochody podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają też inne udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to razem z bagażami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]