Jak znaleźć salę na ważne przyjęcie okolicznościowe?

Szukasz szczegółowych wiadomości o pełnej ofercie sali na przyjęcie? Świetnie trafiłeś! Wejdź na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Kiedy ktoś wspomina o urządzaniu dużej uroczystości rodzinnej, zazwyczaj naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z obiadem weselnym. Lecz popularne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami przyjeżdża dziesiątki krewnych z bliskiej i dalekiej rodziny, to także chrzty, komunie święte oraz imprezy z okazji 18-tych urodzin. Gdy lista gości jest długa, na ogół nie będziemy w stanie zorganizować przyjęcia i upichcić poczęstunku dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wówczas najlepszym wyjściem jest wynajęcie stosownego do okazji lokalu.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – na co zwrócić uwagę?

Każdy typ uroczystości wiąże się z różnymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak np. imieniny czy osiemnastka, , na której bawić się będą w większości osoby dorosłe, gościom wypada zapewnić nie tylko miejsce, w którym spożyją bez pośpiechu posiłek, ale i salę do tańczenia. Natomiast imprezy, w których sporą część gości stanowią młodsze dzieci, między innymi komunie bądź chrzciny, rekomenduje się wyprawić w miejscu, które poza wynajęciem sali w środku obiektu oferuje dodatkowo przestrzeń w ogrodzie. Dzięki organizacji dzieciom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie znużą się tak szybko świętowaniem i nie będą domagać się wcześniejszego powrotu do domu. Przekąski serwowane zaproszonym także wypada dobrać do okazji. Organizując takie wydarzenie zaleca się zatem skorzystać z pomocy firmy cateringowej, która zadba o smaczne menu, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – imprezy okolicznościowe w królewskich salach i w plenerze

Znalezienie sali na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większych miejscowościach, jest stosunkowo proste, ale rzadko która oferta może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach pod Krakowem. Od wielu lat w nieomal dworskiej atmosferze odbywają się w nim chrzty, przyjęcia komunijne i – naturalnie – zabawy weselne, które wszyscy goście będą wspominać przez lata. W Pałacu można zająć jedną lub kilka sal, w których wygodnie można zmieścić nawet do stu trzydziestu osób. Natomiast jeśli zabawa zostanie urządzona w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się mniej więcej trzystu gości. Co ważne, firma cateringowa obsługująca to miejsce oferuje wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od rozłożenia oraz ozdobienia stołów, przez przygotowania menu, aż po doświadczoną załogę kucharzy i kelnerów.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]