Jak znaleźć salę do wynajęcia na prestiżowe imprezy firmowe?

Sprawdź, kto ma w swojej ofercie organizację imprez firmowych w Krakowie. Zajrzyj tu.

Imprezy firmowe to nie tylko wyjazdy integracyjne albo plenerowe grille dla pracowników i ich rodzin, mające na celu stworzenie trwałych więzi pomiędzy zatrudnionymi i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, np. po to, aby uczcić podpisane kontrakty, a także rozmaite kursy, bankiety dla partnerów biznesowych czy konferencje. Takie imprezy muszą być dobrze zaplanowane, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane potem do marketingowych.

Szukasz miejsca na urządzenie imprezy firmowej? Nie wynajmuj zwykłej sali!

Jeśli nie mamy w firmie odpowiednich wnętrz, w których można wyprawić event, należy szukać usług wynajmu sal, które zmieszczą wszystkich sproszonych uczestników eventu. Ważne jest, by miejsce, w którym planujemy imprezę korespondowało swoim wystrojem do rangi organizowanego wydarzenia. Ekskluzywne bankiety dla akcjonariuszy spółki, w trakcie których świętowany jest jej sensacyjny sukces, nie powinny odbyć się w zwykłej sali. Wskazane jest w takich wypadkach wyprawić event w nietuzinkowym miejscu, które stanowczo uwydatni doniosłość wydarzenia. Z kolei jeśli na imprezę poproszone będą osoby nie mieszkające w najbliższym sąsiedztwie lokalu, należy wybrać salę, zlokalizowaną niedaleko bogatej bazy noclegowej, do której bez przeszkód można dotrzeć w kilkanaście minut.

Wynająłeś lokal na imprezę? Teraz zadbaj o zapewnienie cateringu

Planując imprezę firmową nie wolno zlekceważyć tak ważnego elementu, jak zagwarantowanie uczestnikom zimnych oraz gorących napojów i przekąsek. Preferowanym rozwiązaniem będzie powierzenie tego obowiązku kompetentnej firmie trudniącej się cateringiem, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie w wyznaczone miejsce smakowitych potraw dla obecnych, ale również doradzi jakie potrawy wybrać do menu i zajmie się dekoracją stolików. Podczas pokazowych imprez wskazane jest także zagwarantowanie obecnym na sali perfekcyjnej obsługi. Powinno się zatem korzystać z usług firm cateringowych mających w swoim zespole wykwalifikowanych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko wyśmienite, ale i oszałamiające wizualnie dania oraz kelnerów, którzy profesjonalnie zaserwują kolejne posiłki do stołu.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]