Jak wybrać lokal na 18 urodziny?

Lokal na urodziny - w tym miejscu sprawdzisz pełną ofertę.

Często w przypadku imienin, niektórych rocznic bądź urodzin nie organizujemy zabaw ze znajomymi oraz rodziną, uważając ten dzień za taki sam jak inne. Jednakże zdarzają się takie kluczowe życiowe chwile, których odpowiednie uczczenie jest niejako obowiązkowe, a pierwszym z nich jest z pewnością pełnoletność, innymi słowy – “osiemnastka”.

Zorganizować przyjęcie w mieszkaniu czy wynająć lokal na osiemnaste urodziny?

Wraz z ukończeniem 18 lat wiele się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on zgodnie z prawem spożywać i nabywać napoje alkoholowe, brać udział w wyborach, może założyć firmę oraz ubiegać się o stanowiska urzędnicze. Ale kończąc 18 lat sporadycznie myśli się o tak odpowiedzialnych zagadnieniach – dla młodych najistotniejsza jest sposobność wyprawienia wielkiej imprezy z kolegami. Opcją bywa poniekąd kolejna „domówka”, jednak czy zabawa w domu będzie się bardzo odróżniać od innych? Naturalnie, że nie. Wobec tego lepszym rozwiązaniem jest zarezerwowanie sali na 18 urodziny. Częstokroć kilku znajomych postanawia zorganizować wspólną imprezę z tej okazji, co wymaga znalezienia odpowiednio pojemnej sali, lecz równocześnie pozwala na ograniczenie jednostkowych wydatków. Poszukując miejsca na przyjęcie urodzinowe skup się na salach oferujących obszerną przestrzeń taneczną (ciężko przecież jest wyobrazić sobie zabawę bez tańca), a także na lokalach, które kooperują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który zapewni wyśmienite menu imprezowe. Pragniesz się bawić w plenerze? Wyszukaj lokal na urodziny z możliwością skorzystania z ogrodu – latem można rozstawić w nim przestronny namiot i zorganizować spotkanie z grillem.

O czym jeszcze trzeba pamiętać organizując osiemnastkę?

Każdy wie, iż impreza z okazji osiemnastych urodzin to zabawa, na której młodzi ludzie nie unikają alkoholu. Rekomendujemy z tej przyczyny obligatoryjnie zatroszczyć się o to, żeby niepełnoletni, a takich może być wiele pośród obecnych, nie miały dostępu do napojów z alkoholem.

Szałowy wystrój sali także jest niezmiernie ważny, żeby uczestnicy całkowicie wczuli się w atmosferę imprezy. Trzeba więc wybrać lokal na urodziny, który zatroszczy się o ozdobienie ścian zgodnie z podanych wskazówek, jak również optymalnie rozlokuje stoły z napojami i przekąskami.

Jeśli już wspominamy o posiłkach, na “osiemnastce” bardzo dobrze sprawdza się menu koktajlowe, bazujące na małych przekąskach “na raz”, które można jeść bez potrzeby siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dopasuje kartę dań zarówno do charakteru przyjęcia, jak i do budżetu oraz budżetu klienta.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]