Firma cateringowa pomoże zorganizować imprezy firmowe i rodzinne

Złóż wizytę w firmie cateringowej w Krakowie - tu uzyskasz kompetentną pomoc profesjonalistów.

Gdy aranżujesz ważny event biznesowy bądź prywatny, na który zapraszasz znaczną liczbę uczestników, na ogół nie będziesz w stanie samodzielnie zadbać o poczęstunek dla gości. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując soki i popularne przekąski w supermarkecie – ważne wydarzenia w większości wypadków wymagają stosownej oprawy również w kwestii poczęstunku. Wtedy nie wypada rozstawić na stołach uczestników samych ciasteczek oraz słodkich napojów. W takich przypadkach świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi cateringu.

Typy usług cateringu

Profesjonalne podmioty doświadczone w dostarczaniu usług cateringu przeważnie proponują parę jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim z okazji chrztów, wesel czy komunii, catering firmowy oraz catering świąteczny, czyli obsługa spotkań wigilijnych. Oferty te są dobrze dostosowane do potrzeb konkretnych imprez, przez co zwykle różnią się od siebie np. ceną i spektrum posiłków oferowanych w ramach usługi. Postanawiając o skorzystaniu z usługi cateringowej powinno się pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą precyzyjnie wyszczególnić własne oczekiwania, a zarazem być także otwartym na jego wskazówki. W końcu dla caterera pomoc w obsłudze wydarzeń przeróżnego rodzaju to chleb powszedni, zatem długoletnia praktyka w tej branży umożliwia mu podsuwanie rozwiązań, które usatysfakcjonują wszystkich naszych gości.

Usługi cateringowe – doświadczona kadra kelnerska i oszałamiające posiłki

Przygotowanie posiłków choćby dla niewielkiej grupy gości może stać się znacznym problemem, szczególnie wówczas, gdy musimy wykonać to samodzielnie. Zamówienie usługi cateringowej pozwala zatem zaoszczędzić czas, który przyda się na skoordynowanie pozostałych ważnych aspektów eventu. Daje to też możliwość zaserwowania gościom wyśmienitych potraw przygotowanych przez najlepszych kucharzy. Trzeba jednocześnie zaznaczyć, iż istotnym przymiotem potraw dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko wspaniały smak, ale również ich prezentacja na stole. Prócz tego podmioty, które podejmują się obsługi dużych eventów zapewniają również swoją wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]