Catering weselny – zaoferuj gościom to co najlepsze

Więcej szczegółów o organizacji przyjęć weselnych w Krakowie - skieruj się tu.

Spotkania okolicznościowe, które są zwykle ważnym zdarzeniem dla członków rodziny, takie jak chrzciny, wesela bądź komunie, od wielu już lat przestały być organizowane w domu zaledwie dla najbliższego kręgu krewnych i znajomych. Dziś są to przyjęcia, na których bawi się często ponad stu gości. Ewidentne jest więc to, iż jedna osoba nie ma możliwości samodzielnie zaplanować menu, a później przyrządzać oraz dostarczyć potrawy uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, jeśli świętowanie planowane jest na kilka godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też wynikło ogromne zapotrzebowanie na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Catering na wesele – wybierz wykwalifikowanych kucharzy i kelnerów

Organizacja zabawy weselnej to duży stres, wywołany licznymi godzinami straconymi na wysyłanie zaproszeń, układanie listy gości, dobór dekoracji sali czy szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również potrzeba zagwarantowania wystarczającej ilości trunków oraz przekąsek serwowanych w trakcie przyjęcia, a co najważniejsze – przygotowanie ciepłych dań, które oczarują gości i zbiorą ich przy wspólnym stole. na zabawie weselnej powinien mieć znakomitą oprawę. Zaproszeni bowiem liczą na to, że stoły będą prawidłowo nakryte i cudownie ozdobione, dania będą smakowite i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, jak również że obsługa profesjonalnie będzie donosić gościom następne posiłki. Najwyższy poziom organizacji mogą zapewnić wyłącznie firmy cateringowe, które zatrudniają zawodowych kelnerów, szefów kuchni i managerów, obytych w obsłudze przyjęć zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych organizowanych w salach.

Catering weselny – dania dobrane do konwencji przyjęcia

Każdy rodzaj imprezy okolicznościowej rządzi się swoimi zasadami, nie tylko w kwestii aktywności dla zaproszonych, ale także i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe najczęściej posiadają ułożone wstępnie menu sugerowanych dań głównych, zakąsek i trunków zgodnych z charakterem wesel. Bazową ofertę można sprawdzić na stronie firmy ewentualnie uzyskać tę informację nawiązując kontakt z jej reprezentantem. Klient ma więc możliwość samodzielnie ułożyć menu z sugerowanych dań. Wypada jednakże zaznaczyć, że firmy świadczące usługę cateringu weselnego są też otwarte na nowe pomysły i częstokroć na prośbę klienta podejmują się przyrządzenia niecodziennych kompozycji potraw.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]