Aranżacja wnętrz i projekty budynków – czym zajmuje się biuro projektów?

Skorzystaj z pomocy fachowców z biura architektonicznego Kraków.

Pracownia architektoniczna świadczy zróżnicowane spektrum usług – spełnia fantazje osób, które chcą osiedlić się w ergonomicznym i komfortowym domku jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji publicznych czy firm. Architekt może wykonać kompleksowy projekt budynku, a potem czynnie nadzorować zaawansowanie prac, zaplanować odnowę budynku bądź wystąpić z propozycją aranżacji już wybudowanych domów, jak również zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym wesprze Cię doświadczona pracownia architektoniczna?

Szukasz niespotykanych, oryginalnych projektów budowlanych? Pragniesz, aby Twój dom odróżniał się od innych budowli w Twojej miejscowości? Potrzebujesz konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie komfortowy, a jednocześnie nowoczesny? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te inspirowane klasyczną stylistyką, jak i plany uwzględniające obecne nurty w aranżacji przestrzeni.

Biuro projektowe – co pomogliśmy wybudować

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i wnętrz mieszkań czy domków jednorodzinnych. Przykładowe realizacje to między innymi kawiarnie, apartamenty pod wynajem, żłobki i obiekty rekreacyjne. Układ przestrzeni i styl projektu dostosowywany jest do specyfiki danego obiektu, jak również indywidualnych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro architektoniczne może także zaplanować funkcjonalne i pojemne szafy wnękowe, które pozwolą na optymalne wykorzystanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]