Podpory Peri – szalunki na najtrudniejsze warunki

Więcej o podporze stropowej na https://sklep.abcszalunki.pl/18-podpory-stropowe.

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których wzniesienie budynku byłoby niewykonalne. W jaki sposób są stosowane? Dlaczego warto wynająć podpory szalunkowe?

Podpory stropowe – rodzaje i ich przeznaczenie

Pośród szalunków rozróżniamy deskowania ścienne, do wykopów i podpory stropowe. Ten ostatni wariant stosowany jest do podtrzymywania stropów – dzięki temu tymczasowemu modułowi konstrukcyjnemu możliwe jest pokrycie stropu betonem i stosowne jego uformowanie. Znaczącą rolę pełnią też stoliki szalunkowe oraz drewniane dźwigary – niezastąpione w czasie wykonywania robót budowlanych. Podpory szalunkowe produkowane są ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję ustawiania wysokości, co pozwala stosować je w wielu sytuacjach. Zazwyczaj w sprzedaży dostępne są podpory o zakresie od 160 do 300 cm albo od 200 do 360 cm.

Podpory szalunkowe – wiodący producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe charakteryzują się dużą trwałością, są również proste w montażu, a możliwości zastosowania ich w budownictwie są ogromne. Wśród czołowych producentów wyróżniamy podpory Peri, szalunki Altrad, a także elementy produkowane przez firmy Pionart, Hunnebeck czy Olan. Na szczególną adnotację zasługują podpory Peri wyróżniające się prekursorskimi rozwiązaniami, przemyślaną konstrukcją oraz wysoką jakością. Podpory szalunkowe Peri są dostosowane do wykorzystywania nawet w najtrudniejszych warunkach. Obecnie mnóstwo firm budowlanych decyduje się na wynajem szalunków – atrakcyjne ceny sprawiają, że usługi te stają się coraz popularniejsze. Dzięki wypożyczeniu podpór stropowych można również oszczędzić czas.

Dane teleadresowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]