Wypożyczalnia szalunków - z bezkonkurencyjną ofertą zapoznasz się na abcszalunki.pl.

Szalowanie jest wymieniane wśród najchętniej wykorzystywanych w budownictwie technologii. Na czym się opiera? Szalunek to pewnego rodzaju forma, którą wypełnia się betonem – zazwyczaj przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki bardzo często wykonywane są z drewna, jednak łatwo zaobserwować też konstrukcje wykonane ze stali, a niekiedy nawet plastiku. Innymi ważnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, które pozwalają na wypracowanie odpowiednich rezultatów. Niestety z uwagi na duże ceny nie wszystkie ekipy remontowe mają swoje szalunki. Jeśli okażą się niezbędne, mogą bowiem po prostu je wypożyczyć – tym bardziej, że wynajem szalunków to dziś naprawdę często wybierana usługa.

Wynajem szalunków – dla których ekip?

Zakup własnych szalunków okaże się trafionym rozwiązaniem dla firm często przyjmujących zadanie budowy fundamentów, ponieważ jak już nadmieniliśmy, są one do tego niezbędne. Jeżeli z kolei budowanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą danej ekipy, warto rozważyć atuty, jakie daje nam wynajem szalunków. Czemu dobrze go wybrać? Przede wszystkim z powodów ekonomicznych – wypożyczenie szalunków kilka razy w roku będzie bardziej korzystne niż ich zakup. Warto wspomnieć także o komforcie, gdyż trzymanie rzadko wykorzystywanych szalunków może generować spore wydatki.

O czym nie zapominać przy wyborze wynajmu szalunków?

Jeżeli zdecydujemy się na wynajem szalunków, warto dobrze zastanowić się nad tym, jaka firma nam je dostarczy. Jak ją wybrać? Najlepiej wybrać ofertę ekipy specjalizującej się w dostawach sklejki dla ekip budowlano-remontowych – w ten sposób zyskamy pewność, że szalunki będą solidne i praktyczne. Bardzo istotna okaże się również troska o klienta – w przypadku, kiedy coraz bliższy jest termin startu robót nie możemy zaakceptować opóźnienia. Jeśli mamy wątpliwości dobrze z kolei skorzystać z sieci, by dowiedzieć się, co o ofercie danej firmy sądzą poprzedni klienci.

Dane teleadresowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]