Meble do kuchni na wymiar, czy kuchnia modułowa

Szukasz aktualnej oferty kuchni na zamówienie? Znakomicie trafiłeś! Zajrzyj na archidom.com.pl/.

Kuchnie na wymiar i kuchnie modułowe to dwa popularne sposoby na zaaranżowanie kuchni. Każdy z nich ma własne negatywy i atuty, o jakich piszemy w tym artykule.

Kuchnia na wymiar vs modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi zestawami mebli kuchennych, jakie można bez trudności zainstalować w dowolnym miejscu. Są one idealne dla osób, które potrzebują ekspresowo i bez trudu wyposażyć swoją kuchnię. Są jednak przeważnie mniej elastyczne niż kuchnie na indywidualne zamówienie i są w stanie mieć ograniczone możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Nietypowe wnętrze oraz konkretne oczekiwania internautów w dużej mierze ograniczają zalety kuchni modułowych.
Projektowanie kuchni na indywidualne zlecenie to profesjonalna usługa, jaka pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do wymogów i preferencji klientów oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na wymiar może być właściwym rozwiązaniem, bowiem pozwala idealnie dostosować ją do potrzeb i oczekiwań klientów oraz do dostępnej powierzchni. Można zdecydować o formacie, kształcie i wyposażeniu poszczególnych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady czy sprzęty AGD, to właśnie dzięki czemu kuchnia będzie efektywna oraz ergonomiczna. Kuchnia na wymiar jest także właściwym rozwiązaniem, jeżeli potrzebuje się uzyskać nadzwyczajny oraz niepowtarzalny design tego pomieszczenia i perfekcyjnie wkomponować ją w aranżację całego mieszkania.

Studio kuchni – jakim sposobem wybrać?

Jeśli poszukujesz praktycznych, gustownych i współczesnych mebli kuchennych na indywidualne zamówienie na terenie Krakowa czy też okolic, to skorzystaj z profesjonalnych usług firmy Archidom. Wykonywane przez nią projekty mebli na zamówienie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wyselekcjonowanych materiałów.

Dane teleadresowe:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]