Niezawodne serwonapędy i silniki prądu stałego – kto je dystrybuuje?

Dostawca silników prądu stałego - zapoznaj się z kompletną ofertą.

Coraz powszechniejsze stosowanie robotyki w najróżniejszych sferach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, zmusza do poszukiwania efektywnych rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Warszawska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując między innymi dokładne sterowniki serwo i serwonapędy od renomowanych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – polski dostawca silników elektrycznych

Działająca od ponad dekady na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą przekładni falowych i planetarnych, silników elektrycznych DC, a także motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) wytwarzanych z materiałów najwyższej jakości przez najlepszych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, dostarczającej dokładne niewielkie serwonapędy szczycące się rewelacyjną żywotnością oraz niezawodnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy są stosowane między innymi w produkcji obrabiarek, robotów przemysłowych czy sprzętu medycznego, a ze względu na możliwość ich użycia w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w lotnictwie, kosmonautyce oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością oraz wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD świetnie sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy znacznej wilgotności (nawet do 90-95%), szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 °C, a także przy ekspozycji na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Firma Ultra Robotics oferuje też rozwiązania od Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company i Positec.

Dane teleadresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]