Postaw na automatyczną obsługę należności w swojej firmie

Flobo - robot do obsługi należności

Prowadzący własne przedsiębiorstwa nieprzerwanie poszukują narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a równocześnie zredukować czas poświęcony na obsługę pomniejszych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale też obsługuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – nie tylko dla dużych firm

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem fakturowym firmy. Flobo zbiera informacje o wystawionych fakturach, a później kontroluje czy przyszły przelewy od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie konkretnych płatników, bowiem każdy z nich ma przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należności. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku ręcznego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych ważnych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko większych firm, ale też i tych małych, które w ciągu miesiąca obsługują tylko 100 faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną użyteczną funkcją, szczególnie wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie borykają się z migającymi się od zapłaty klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

W jakich podmiotach sprawdzi się Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów

Nie jesteś pewien czy robot Flobo to odpowiednie rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo proponuje kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, między którymi znajdziesz tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bezbłędnie obsługuje należności z tytułu abonamentów, więc świetnie sprawdzi się w szkołach językowych bądź prywatnych, czyli tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hotele, hostele, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi przeróżne usługi? Gdy pomiot za realizację usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie nadzorować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]