Kurs rysunku architektonicznego – przygotowanie do egzaminów na studia

kurs architektura, kurs rysunku architektonicznego Kraków

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej obleganych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego dużą popularność wpływa mnóstwo czynników – przede wszystkim fakt, że są to niezwykle interesujące studia oraz perspektywa wysokich zarobków i angażującej pracy po ich zakończeniu. Aby dostać się na architekturę należy jednak nie tylko udowodnić się znajomość najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale także umiejętnością rysowania. Jeżeli nią nie dysponujemy, przed egzaminami warto ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego nas nauczy?

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminu na studia. Oferta jest adresowana do osób dysponujących przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Lekcje trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom niezbędne wiadomości dotyczące kompozycji i perspektywy, a także specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. Podczas szkolenia przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a prowadzący pomaga im przygotować pracę, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – próbny egzamin i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale też wskazówki profesjonalistów pomagające przygotować się odpowiednio do egzaminów – m.in. na temat tego, jak stworzyć najlepsze portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Lublinie, Gdańsku, Łodzi lub za granicą). Chętni mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego doświadczą tego, czego mogą oczekiwać w przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim uczniom lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się nieodzowna na egzaminie i w toku studiów.

Dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]