Kurs digital painting – opanuj obsługę programów oraz podstawy malarstwa

Na domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/ odnajdziesz więcej informacji o digital paintingu.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która obecnie zdobywa coraz większą popularność i jest szeroko używana m.in. w sektorze gier komputerowych, branży filmowej i reklamowej. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętnościpomogą Ci edytować zdjęcia w Photoshopie, jak również tworzyć bajkowe postaci i rozwijać koncept wyimaginowanych światów. Kurs obejmuje również kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – czego się nauczysz?

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz na tydzień, a w ich trakcie kursanci poznają funkcje programów do grafiki, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak korzystać z masek i warstw, wykorzystywać światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting pozwalają na osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac na każdym kroku służą profesjonalną poradą, dokonują korekty i asystują uczniom w tworzeniu najpiękniejszych rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla pasjonatów i przyszłych specjalistów

Kurs digital painting dostępny jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z animacją, filmem, reklamą i grami komputerowymi.

Dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]