Lokalne firmy a widoczność w sieci – pozycjonowanie stron w Krakowie

Zleć pozycjonowanie stron Kraków.

Ogólna dostępność internetu oraz wygoda użycia go w celu wyszukania potrzebnych produktów i usług spowodowała, że każda firma pragnie obecnie zaistnieć w sieci. W rzeczy samej, samo uruchomienie strony www nie oznacza, iż potencjalni klienci nas znajdą – ważna jest bowiem obecność na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania. Sporo niedużych firm, działających tylko na określonym obszarze albo nawet w jednym mieście, przykładowo w Krakowie bądź w Szczecinie, zastanawia się, czy warto optymalizować i pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – bądź widoczny w swoim mieście

Internauci szukając w wyszukiwarkach usług czy też sklepów stacjonarnych stosują z reguły frazy lokalne, a więc zawierających nazwę jakiegoś miasta, jak np. “sklep sportowy kraków”, “malarz kraków” lub “restauracja włoska kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla mniejszych firm na pokazanie swojej oferty potencjalnym odbiorcom, mieszkającym w konkretnym mieście. Usługa pozycjonowania dla firm lokalnych ma wszystkie cechy typowego pozycjonowania. Odróżnia się w zasadzie tym, iż działania SEO ukierunkowane są na podniesienie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, miedzy innymi przez założenie i optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy treści oraz zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie firmy z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się projektowaniem stron www oraz pozycjonowaniem, optymalizacja od ponad 10 lat. Przez te lata na wskroś rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron i w ten sposób dotrzeć do nowych klientów. Oferujemy kompleksowe strategie SEO, łączące w sobie link building, uzupełnienie treści, a także optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a klient może sprawdzać w dowolnej chwili efekty pozycjonowania dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

Dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]