E-handel na wyciągnięcie ręki – sklep WooCommerce

Pełna oferta tworzenia sklepu WooCommerce znajduje się w tym miejscu.

Zamierzasz otworzyć sklep internetowy? Jeśli posiadasz już stronę na WordPress, ale także jeśli nie dysponujesz żadną stroną internetową i zaczynasz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest wspaniałym rozwiązaniem.

Dlaczego zaleca się utworzyć sklep WooCommerce?

Ze względu na to, jak ogromną popularność zyskały witryny projektowane w oparciu o WordPress, nie trudno zrozumieć fakt, że w mgnieniu oka opracowano wtyczkę umożliwiającą na uruchomienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bo taka nazwę dano tej wtyczce, ma mnóstwo zalet. Zupełnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się w mgnieniu oka spersonalizować z stosując bezpłatne bądź płatne motywy, a jego obsługiwanie jest nieskomplikowane. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod kątem różnych wyszukiwarek, co sprawia, że jest większa szansa na uzyskanie wysokich pozycji w SERP-ach, a tym samym szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu grupie nabywców. Na skutek wdrożenia odpowiednich wtyczek podnosi się również ergonomia sklepu. Bez trudu można w nim uruchomić płatności on-line i umożliwić użytkownikom zlecenie przelewów za towary m.in. za pośrednictwem Przelewy24.pl czy DotPay.pl. WooCommerce pozwala też na ewaluacjędanych sprzedaży (udostępnianie rozmaitego rodzaju statystyk) oraz integrację z systemami firm kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce – ekspert zatroszczy się o poprawną o semantykę kodu

Tworzenie sklepu WooCommerce zalecamy zlecić profesjonalistom, którzy nie tylko zaadaptują wybrany szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale też zadbają o użycie jedynie przetestowanych, niezbędnych wtyczek, prawidłową semantykę kodu sklepu oraz jego bezpieczeństwo. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści stworzą też blog, na którym szybko można przekazywać odbiorcom informacje o promocjach oraz nowościach lub zamieszczać recenzje i poradniki dotyczące sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]