Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

Górskie wyprawy - ta niezwykła oferta Was zadziwi.

Uwielbiasz ekstremalne dyscypliny sportu i kop adrenaliny? Jeżeli jesteś aktywnym podróżnikiem doceniającym bezpieczne i świetnie opracowane wycieczki w gronie profesjonalnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszym wydaniu

Zapraszamy na wyprawy, które prowadzą na pasma górskie niemal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do zapaleńców górskiej turystyki, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają aktywny wypoczynek i posiadają umiarkowane doświadczenie w podobnych wyprawach. Żeby wziąć udział w wyprawie nieodzowna jest świetna kondycja fizyczna, jak również dobry stan zdrowia. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy warianty o odmiennym stopniu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to wyprawa dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w eskapadach na wierzchołki gór powyżej 4 km n.p.m. Najwyższym poziomem trudności charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o szerokich umiejętnościach i znacznej wytrzymałości.

Dlaczego powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają silne doznania. Pozwalają przy tym wcielić w życie pragnienia oraz sprawdzić się w niecodziennych okolicznościach. Firma angażuje profesjonalnych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko znają dogłębnie naturę górskiego terenu, ale również chętnie dzielą się posiadanymi umiejętnościami z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni również zminimalizować ewentualne zagrożenie w skomplikowanych przypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy między innymi w Dolomity, Alpy czy na pasmo Riła.

Dane teleadresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]