Więcej szczegółów o kolczykach z cyrkoniami.

Wspaniałym dodatkiem dla eleganckiej pani są kolczyki z cyrkoniami. Te wyjątkowe ozdoby doskonale harmonizują się z pierścionkami stworzonymi ze srebra. Przyjrzyjmy się zatem, jak selekcjonować dodatki z cyrkoniami.

Nie masz pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to sztuczne kamienie ozdobne, posiadające znakomite właściwości wizualne. Połyskują pod wpływem światła kryształowym lśnieniem, są profesjonalnie polerowane oraz przezroczyste. Ich kształt wspaniale przypomina naturalne brylanty, sprawdzają się zatem jako detal biżuteryjny. Istnieją też wielobarwne odmiany cyrkonii – dzięki dodaniu stosownych składników można uzyskać poniższe odcienie: niebieski, pomarańczowy, oliwkowy, brunatny. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako upominek z okazji urodzin lub świąt Bożego Narodzenia.

Pierścionki, naszyjniki i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym szeroko wykorzystuje się cyrkonie, najczęściej razem ze srebrem. Te połyskujące ozdoby są mocne i wytrzymałe na czynniki mechaniczne, dlatego idealnie pasują do srebrnych sygnetów, tzw. nausznic oraz zawieszek. W jakich sklepach kupimy biżuterię z cyrkoniami? Szeroki wachlarz proponują sklepy internetowe, gdzie możemy zobaczyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w rozmaitych wariantach i atrakcyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu możemy mieć upragnioną i stylową biżuterię. Klientki często kupują klasyczne kolczyki, ale także te bogato zdobione.