Kup kolczyki srebrne.

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najczęściej wybieranych przez Polki dodatków. Są idealne na każdą sytuację – niezwykle huczną i w luźniejszym stylu. Zobaczmy co sprawia, że są tak często wybierane i gdzie można je kupić.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki występują w przeróżnych formach. Najpopularniejsze są subtelne wkręty, które sprawdzą się na każdą okazję, są dyskretne, jak również wytworne. Równie popularne są długie akcesoria, które cudownie wydłużają szyję. Mogą być okraszone drogocennymi kamieniami albo zupełnie gładkie. Dodatki zrobione ze srebra nie powodują alergii uszu, co często ma miejsce w przypadku ozdób z metali nieszlachetnych. Kupując kolczyki zwróćmy uwagę na numer próby oraz technologię ich wykończenia – najbardziej niebanalne uzyskano techniką matowienia.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze jak nowe

Żeby srebrne kolczyki zawsze wyglądały jak nowe, należy dobrze je oczyszczać i systematycznie usuwać najmniejsze zabrudzenia. Należy przecierać je często miękką gąbeczką wykonaną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalistyczne środki czyszczące, a nieużywane kolczyki trzymać w szczelnych pokrowcach. Nie sprawdzajmy natomiast przestarzałych sposobów pielęgnacji, takich jak szczoteczka do zębów czy sól. Tego typu substancje niezwykle rysują miękką strukturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Największy wybór kolczyków znajdziemy na pewno w e-sklepach, które proponują błyskawiczny dowóz do domu i przeróżne wyprzedaże. Ponadto zakupy online to niebywały komfort, który z całą pewnością docenią przede wszystkim zabiegane kobiety.