Chcesz zamówić wisiorek? Kliknij tutaj.

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda z kobiet docenia oryginalną biżuterię. W każdej sytuacji przyjemnie jest mieć odznaczający się element biżuterii. Najlepiej oczywiście by było to coś innego za każdym razem. Niestety tylko nieliczne z nas mogą zafundować sobie luksus kupowania dużej ilości biżuterii. Dobrą radą jest zatem kupowanie wisiorków. Wisiorki to niedrogi sposób by za każdym razem mieć na sobie coś innego.

Łańcuszki do wisiorków

Wisiorek może być zawieszony blisko przy szyi albo niżej na dekolcie – wszystko zależy od długości łańcuszka. Wpływa to na to, jak biżuteria wygląda w całości.

Niemniej istotna jest szerokość dobieranego łańcuszka oraz tworzywo, z którego go zrobiono. Do wyboru mamy łańcuszek srebrny, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Niezależnie od tego czy szukasz o klasycznym kształcie (koła, łezki, kwadratu itd.) czy też wolisz imitujący zwierzęta, przypominający rzeczy użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek, na pewno uda Ci się znaleźć coś dla siebie.

Duży wybór jest także jeśli rozmawiamy o tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]