Kolczyki serduszka – dla dziewczynek i eleganckich kobiet

Więcej na temat kolczyki srebrne serduszka na https://www.bizutik.pl/kolczyki/serduszka.

Kolczyki serca są chętnie nabywanym rodzajem biżuterii dziecięcej i damskiej – można je założyć na wszelkie okazje, świetnie akcentują urodę, są także znakomitym pomysłem na upominek. Jakie typy kolczyków dostępne są w sprzedaży? Z jakich surowców zazwyczaj są wytwarzane kolczyki serduszka?

Kolczyki serca – do szkoły oraz na wieczory w operze

W jubilerstwie szeroko używa się motywu serca. Stanowi on inspirację do projektowania kolczyków zarówno dla pań, jak i dla dziewczynek. Kolczyki serduszka są eterycznym dodatkiem do szeregu stylizacji. Wytwarza się je zarówno w formie kolczyków wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi rodzaj kolczyków jest na ogół wybierany na zwykłe okazje – nosimy je na co dzień albo do pracy. Kolczyki na sztyftach nie wybijają się ze stylizacji, ale dyskretnie akcentują prawdziwe piękno właścicielki. Natomiast długie kolczyki serca mogą być użyte do optycznego wydłużenia szyi oraz wyszczuplenia oblicza. Takie kolczyki nadadzą się na randki, okazjonalne wyjścia oraz bale sylwestrowe i rewelacyjnie łączą się one ze stylowymi sukienkami. Kolczyki serca dla najmłodszych sprawdzą się z kolei zarówno podczas Pierwszej Komunii, jak i w szkole.

Kolczyki serduszka – idealny podarunek dla ukochanej osoby

Na rynku obecne są kolczyki serduszka wykonane ze złota i srebra. Popytem cieszą się również kolczyki pozłacane, które są niedrogie, a przy tym wyglądają nadzwyczaj wspaniale. Tak kolczyki na sztyftach, jak i modele wiszące mogą być przystrojone drogimi kamieniami, na przykład cyrkoniami, które zaakcentują piękno właścicielki. W sklepach znajdziemy kolczyki serduszka w kolorze błękitnym bądź rubinowym, jak również modele emaliowane. Biżuterię z motywem serca można ofiarować w prezencie bliskiej osobie, na przykład na Dzień Matki, rocznicę ślubu tudzież z mnóstwa innych okazji. Podarowane ukochanej kobiecie – partnerce, babci czy też dziewczynie, kolczyki serca będą zawsze przypominać o łączącej was więzi, szacunku i miłości.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]