Zainteresowany kolczyki bigle? Skieruj się tu.

Biżuteria to nie tylko ozdobne minerały oraz metale. Istotne są bowiem zarówno ich projekty, ale też walory funkcjonalne – kolczyki, jakich nie używa się komfortowo bez wątpienia nieczęsto będą wyciągane ze szkatułki. Z tego względu kupując biżuterię powinniśmy sprawdzić, który rodzaj zapięcia mają. Różnorodność zapięć jest naprawdę ogromna – angielskie, sztyfty czy bigle. Który typ będzie najlepszym rozwiązaniem? Dobrze między innymi kupić kolczyki na biglach – są bowiem praktyczne i świetnie wyglądają.

Kolczyki na biglach – jak dobrać?

Kolczyki na biglach rekomendowane są przede wszystkim dla pań o lekko kwadratowej twarzy – są długie, więc nadają twarzy ostrości. Świetnie będą się również prezentowały na owalnej twarzy – szczególnie, jeśli wybierzemy kolczyki z biglami z długim korpusem. Powinniśmy jednak zaznaczyć, że panie o trochę odmiennej buzi też mogą postawić na kolczyki na biglach – wystarczy, że znajdą właściwy model.

Kolczyki na biglach – minerały

Kolczyki na biglach wytwarzane są z różnych minerałów – wszystko zależne jest od ich ceny i wyobraźni jubilera. Największym zainteresowaniem cieszą się niewątpliwie kolczyki na biglach z turkusem, kryształami i kamieniami sztucznymi – między innymi z cyrkoniami. Jakie warto kupić? To sprawa naszych preferencji – czasem korzystniej wypadną kolczyki z topazem, kiedy indziej dobrze zda egzamin kamień syntetyczny, więc zakup kolczyków powinniśmy przeanalizować samemu.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]