Z pełnym asortymentem sklepu jubilerskiego Kraków zapoznasz się na obraczki.net.pl.

Wraz z ożywieniem rynku i ewolucją internetu, zmodyfikowaliśmy także nasze przyzwyczajenia odnośnie dokonywania zakupów. Dziś entuzjastycznie korzystamy z możliwości zamawiania przez internet. I chociaż w sieci kupimy nieomal wszystko, wciąż jest wiele produktów, które najlepiej kupować w tradycyjnych sklepach. Jednym z nich jest biżuteria.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz poradę od specjalisty

Zakup srebrnego pierścionka, wisiorka bądź broszki wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Tym samym, żeby być pewnym, iż biżuteria spełni wszelkie nasze oczekiwania, powinniśmy przyjrzeć się jej osobiście u jubilera. Jest mnóstwo przesłanek, które uzasadniają to rozwiązanie. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, zwłaszcza jeśli chcemy nabyć obrączki czy też pierścionek zaręczynowy, możemy przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeśli zaś wybierzemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on zbyt luźny albo zbyt ciasny, złotnik na naszą prośbę dopasuje go do pożądanego rozmiaru albo wykona nowy. Innym atutem kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z profesjonalnej pomocy złotnika. Wskaże on współczesne nurty we wzornictwie, poradzi nam jak dobrać właściwy kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, a osobom poszukującym biżuterii na prezent doradzi, co teraz daje się z okazji ślubu, chrztu czy urodzin.

Dodatkowe usługi jakie świadczy złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale także pełnią dodatkowe usługi. Naprawa zniszczonej biżuterii jest kluczową z nich. Jeśli wypadł nam kryształek z kolczyka albo zerwał się łańcuszek, jubiler ekspresowo i perfekcyjnie naprawi go w swojej pracowni. Gdy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał mniejszy rozmiar palca, jubiler przerobi obwód takiej bransoletki. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje także na zawieszce lub pierścionku datę, gratulacje, podziękowania albo inny znaczący dla nas tekst. Z kolei jeżeli pragniemy sprezentować komuś unikalny upominek, albo mamy własny pomysł na naszyjnik bądź broszkę, możemy polecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w domu posiadamy zniszczoną czy też zbędną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup złota.

Dane teleadresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]