Sprawdź, gdzie kupić kolczyki kwiatuszki, wejdź na https://www.bizutik.pl/kolczyki/kwiatki.

Kwiaty oraz ogólnie przyroda od wieków są jednym z najpopularniejszych motywów, z którego złotnicy czerpią pomysły. Przyczyn tego jest sporo. Pośród głównych z nich wymienić należy ewidentnie znaczną różnorodność tego rodzaju wzorów powodującą, iż błyskotki z kwiatami mogą być noszone zarówno przez dziewczynki, jak i dorosłe kobiety. Nie powinniśmy zapominać też o interesującym wyglądzie, którym nierzadko charakteryzują się kolczyki kwiatki tudzież inna biżuteria na bazie wzorów roślinnych – ta wszak znakomicie współgra zarówno ze stylizacją casual, jak i wytwornymi, wyjściowymi sukienkami. Jak jednak dopasować kolczyki kwiatki, by najlepiej się prezentowały?

Kolczyki kwiatuszki – prawidłowo dopasuj je do danej stylizacji

Kolczyki kwiatuszki potrafią być naprawdę błyskotliwym uzupełnieniem każdego stroju – w szeregu przypadków okazują się nawet najbardziej wyrazistym jej dodatkiem. Żeby tak się jednak stało, muszą być dobrze dobrane do danej stylizacji. Gdy mówimy o strojach wieczorowych lub tych przeznaczonych na oficjalne wydarzenia, najlepszym dodatkiem do nich okażą się niewątpliwie kolczyki kwiatuszki przyozdobione kryształkami Swarovskiego bądź drogimi kamieniami. Przy mniej uroczystych, codziennych stylizacjach ładnie natomiast będą wyglądać kolczyki emaliowane. Zwróćmy także uwagę na sposób ich zapięcia – kolczyki z motywami kwiatowymi najczęściej zakłada się na sztyfty. Osobną kategorię tworzą kolczyki tworzone z dotąd rzadko stosowanych przez jubilerów surowców, takich jak żywica epoksydowa, drewno lub ceramika.

Kolczyki kwiatki to nie wszystko. Pozostałe motywy roślinne

Pozostając wciąż w kręgu kolczyków kwiatuszków, wypada napomknąć o tym, iż kwiaty nie są jedynym motywem roślinny, który zaskarbił sobie serca złotników. Sporym popytem cieszą się też wzory inspirowane kształtem liści oraz kłączy. Nieco mniej popularne – chociaż możemy natknąć się na nie u jubilerów – to kolczyki z motywami kompletnych roślinnych sylwetek bądź owoców.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]