Jeśli potrzebujesz bransoletek, zobacz tutaj.

Mimo że nie są tak chętnie noszone jak pierścionki, bransoletki zdobyły mnóstwo entuzjastek. Doskonale łączą się z najróżniejszymi kreacjami, zaś ich obecność nie powoduje problemów. Nie bez znaczenia jest także fakt, że dostępne są w dość niskich cenach. Produkowane są z przeróżnych surowców, ale największym uznaniem cieszą się od dawna bransoletki srebrne. Oczywiście nie znajdziemy w tym nic zaskakującego – zwłaszcza, kiedy przypomnimy sobie wszystkie zalety tego surowca. Srebro wszak nie tylko doskonale wygląda, ale także ma mnóstwo innych zalet.

Atuty bransoletek srebrnych

Oprócz względów wizualnych, srebro jest często noszone z uwagi na jego działanie antybakteryjne – mogą nosić je także alergicy. Złotnicy cenią je z kolei ze względu na wysoką plastyczność – bez problemu mogą zrobić z niego biżuterię o zaskakujących formach. Nie bez znaczenia są też małe koszty zakupu oraz fakt, iż łatwo znajdziemy je też w internecie. To wyjście polecane jest przede wszystkim klientom, którzy nie mają sporo czasu – bransoletki srebrne przez internet nabędziemy w kilka minut.

Bransoletki srebrne – jak je myć?

Bransoletki srebrne posłużą wiele lat – pod warunkiem, że dobrze o nie zadbamy. Najistotniejsze jest to, w czym trzymamy ozdoby. Puzderko musi być wyłożone miękkim materiałem, a kiedy trzymamy w nim kilka ozdób – musi mieć przegródki, gdyż w ten sposób unikniemy zarysowań na biżuterii. Do ich czyszczenia nie wolno natomiast używać płynu do mycia naczyń i tego typu preparatów – przeznaczone do tego są odpowiednie środki.