Tabliczki na drzwi – dostępne rodzaje

tabliczki na drzwi, tabliczki informacyjne

W każdym budynku znajduje się całe mnóstwo różnorakich sal o mniejszym lub większym znaczeniu. Ułatwienie w przemieszczaniu się po nich – zarówno odwiedzającym, ale także osobom , które są zatrudnione w danym obiekcie – umożliwiają najróżniejsze tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na ten moment naprawdę szeroki. Jakiego typu tabliczki na drzwi dostępne są w sprzedaży? Czym charakteryzują się te , które cieszą się największą popularnością?

Tabliczki na drzwi – gdzie znajdują zastosowanie?

Właściwe oznakowanie budynku podnosi przejrzystość jego funkcjonowania. I nie ma tu znaczenia czy mówimy o biurze, przedszkolu, sklepie czy urzędzie – czytelne oznaczenie pomieszczeń pozwala na błyskawiczne odszukanie sali, która aktualnie nas interesuje. Taka sytuacja ma miejsce chociażby w szpitalu oraz szkole. W przypadku urzędów, banków i biur tabliczki na drzwi ułatwią odnalezienie pokoju, w którym dyżuruje potrzebna nam w danym momencie osoba. Szeroko zastosowane są tabliczki na drzwi, w których można swobodnie zmieniać umieszczony na nich napis. Dzięki temu w momencie, kiedy na przykład w urzędzie dochodzi do odejścia pracownika, dane na tabliczce można bez trudu zmienić. Pozwala to więc oszczędzić naprawdę dużą ilość gotówki – nie trzeba wszak wydawać pieniędzy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – w jakich sytuacjach są jeszcze wykorzystywane?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez trudu rozdzielić miejsca o charakterze ogólnodostępnym od tych, które przeznaczone są jedynie dla załogi określonej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pokoje mające charakter socjalny, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te miejsce, do których z jakichś względów osoby postronne nie mogą wchodzić. Stosując tabliczki na drzwi, można również oznaczyć punkty, w których palenie jest zakazane. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, są aktualnie ogromnie popularne. Bardzo często na tych tabliczkach w miejscu napisu umieszczony jest skreślony symbol papierosa. Dla sporej grupy osób przekaz takiego znaku jest zatem bardzo przejrzysty. Wspomnieć należy również, iż tabliczki informacyjne wiesza się także na drzwiach wejściowych do obiektów, które posiadają ułatwienia dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Dane teleadresowe:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]